Honlap arrow Köszöntő
molfejlec.png

Üdvözlöm Önt a MOL Ásványolaj- és Széntechnológiai Intézeti Tanszék honlapján!

aula2.jpg1998 októberében jelentünk meg az interneten. Szeretnénk itt is felkelteni érdeklődését tanszékünk iránt és megismertetni Önt oktató-nevelő munkánkkal, kutatásainkkal.

Bár a különböző tárgyak oktatásával részt vállalunk az általános vegyészmérnökképzésben is, elsősorban a kőolaj-feldolgozás és a petrolkémia területét gondozzuk. Mind a BsC és MsC, mind a PhD képzésben hazánkban egyetlenként, a világon is csak néhány helyen folyó szakirányú képzést nyújtunk, amelyet nemcsak a Magyar Akkreditációs Bizottság hanem a brit Vegyészmérnöki Kamara (Institution of Chemical Engineers) és a FEANI is akkreditált. Így diákjaink már tanulmányaik alatt hallgatói tagjai lehetnek a brit Kamarának, végzett diákjaink könnyen megszerezhetik az Euro-diplomát is. Alapos vegyészmérnöki, valamint speciális szénhidrogénpari ismereteikkel előnyösen tudnak elhelyezkedni Magyarországon és külföldön egyaránt.
A MOL Ásványolaj- és Széntechnológiai Intézeti Tanszék nagyobb térképen való megjelenítése

 
< Előző   Következő >
 
  • Magyar
  • English
logoIntézet

Honlap
Dokumentumtár
Oldaltérkép

Keresés